Adres
Malczycka 12-16
55-300 Środa Śląska
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 do 18:00
Sobota: 7:30 do 15:00

Centrala:71 317 20 28
Telefon:71 317 54 01
Telefon:71 317 56 55
Skrzynka firmowa:biuro@skladbud.com.pl

Kontakt

Bogusław Ożóg
Dyrektor Zarządzajacy
tel. kom.:518 67 67 76
b.ozog@skladbud.com.pl
 Czesława Szynal
Koordynator ds. sprzedaży i zakupów
tel. 71 317 20 28 w.14
c.szynal@skladbud.com.pl
   

Maja Bojarska
Koordynator ds. sprzedaży
tel. kom.: 601 744 931

tel. 71 317 20 28 w.11
maja@skladbud.com.pl

 

Bożena Hambicka
Kierownik działu sprzedaży
tel. kom.: 605 745 945

tel. 71 317 20 28 w.13
b.hambicka@skladbud.com.pl

   

Piotr Rędzio
Koordynator ds. sprzedaży
tel. kom.: 601 522 116

tel.  71 317 20 28 w.11
piotr@skladbud.com.pl

 Iwona Marcinów
Kierownik logistyki i obsługi klienta
tel. Kom.: 697 008 403
i.marcinow@skladbud.com.pl
   
  Grzegorz Zakrzewski
Dyrektor handlowy
tel. kom.: 603 204 500
g.zakrzewski@skladbud.com.pl
   
  Magdalena Milejska
Specjalista ds. księgowości
tel.71  317 20 28 w.15
m.milejska@skladbud.com.pl